Sukcesy studentów

• miniatura
    Filename: miniatura.jpg
    Size: 33.64 KB

Miło nam poinformować, że Anna Gwardyś-Skuza, studentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, zdobyła nagrodę Neo Spiro Award za najlepszy projekt na festiwalu designu Nero Spiro oraz nagrodę specjalną firmy Nørdifira.

Festiwal odbył się w ramach Dni Projektu i Technologii w Częstochowie w listopadzie 2017 roku. W uzasadnieniu jury podkreśliło wysoki poziom rozwiązania wzorniczego prezentowanej pracy.

Projekt sortera „It” został również wyróżniony w IX edycji konkursu „Zabawka przyjazna dziecku” organizowanego przez Muzeum Zabawek i Zabawy z siedzibą w Kielcach. Zdobył tam I miejsce w dwóch kategoriach: „zabawki prototypy” oraz „zabawki artystyczne”.

Projekt powstał jako praca dyplomowa na stopień licencjata sztuki w Pracowni Modelowania Procesów Użytkowych, prowadzonej przez dr. Rafała Dobruchowskiego.